Czasem płynę z prądem, częściej pod prąd, a czasem wpadam w wir na rzece...
Blog > Komentarze do wpisu

Program 5+

Zapobiegnie to zbyt dużym różnicom w ocenach (jedynkowicze przestaną się czuć jak idioci przy mądrzejszych kolegach). Oraz zapewni, że cała klasa uzyska promocję do następnej klasy. 

Tak sobie przedsylwestrowo filozofuję i przyszło mi na myśl, że skoro mamy 500+ to może można by wprowadzić dla dzieci w wieku szkolnym 5+ -> byłaby to dobra wprawka przed dorosłym życiem. 
Program 5+ -> do każdej drugiej i kolejnych jedynek dostajesz piątkę. Piątka pobierana jest od osób najlepiej się uczących (mają ich dużo, to w sumie kilka przecież mogą oddać dla gorzej uczących się kolegów?). 

piątek, 30 grudnia 2016, dunja

Polecane wpisy

  • Kawał dla informatyków

    Ostatnio Bodzio radośnie wpadł do kuchni i rzekł: - znam kawał który rozumieją tylko informatycy! Zaciekawił mnie, nie powiem. Nadstawiam uszu. - Czym się różni

  • Nowy, polecany serial

    Ostatnio usłyszałam, że istnieje coś takiego jak video for cats (video dla kotów). Z ciekawości włączyłam youtube i pierwszy lepszy filmik. A potem płakałam 15

  • Test z rosyjskiego

    Dzisiaj był test kontrolny z języka rosyjskiego. Cała grupa przygotowana, ja też poświęciłam ładnych parę godzin na naukę. Lektorka rozdaje karteczki z testem.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
web stats stat24